Překážky: 25+
Zkušenosti: TINDER, BADOO, DARLING, DATING A DALŠÍ…
Minimální věk: 16 LET
Vzdálenost: 6 KM


DIVOKÝ OSUD – BĚH, KDE MŮŽETE NAJÍT LÁSKU… NEBO BLÁTO!
SINGLU! Sedíte doma a projíždíte seznamovací aplikace? Nebaví vás nudné rozhovory o počasí? Je čas to změnit! Divoký osud je překážkový běh pro ty, kteří hledají vzrušení, napětí a… možná i někoho do páru!
Bahno místo filtrů! Nemusíte se schovávat za hezké obrázky – vše je o charakteru a schopnosti překonat překážky (a případně pomoci své budoucí druhé polovičce, když uvízne v příkopu).
Skutečná chemie! Je něco romantičtějšího než se společně vytahovat z bažiny, plazit se pod dráty a skákat přes hořící překážky? Myslíte, že ne? Tak to přijďte zjistit!
Běh, který prověří vaše srdce… doslova! Rychlost, adrenalin a spousta vzrušení – pokud zde někoho potkáte, rozhodně to nebude vztah založený na nudě!
Lepší než rychlé randění! Tady se nemusíte ptát na nepříjemné otázky typu “a čím se živíte?”, protože místo toho uslyšíte: “Drž se pevně, nebo spadneš do příkopu!”. Tohle je skutečná zkouška spolupráce, důvěry a humoru!
Pro koho?
Pro všechna divoká srdce, která už mají dost umělých schůzek a chtějí se seznámit s někým v akci. Neslibujeme, že najdete lásku, ale zaručujeme skvělou zábavu, hektolitry bláta a vzpomínky, které vám zůstanou na dlouho!
Ceny?
Vítěz získá titul Alfa smečky, ale nezapomeňte – v lásce a bahně má každý stejnou šanci!
Divoké srdce, divoká zábava! Připojte se ke smečce a nechte se vést osudem přes překážky… a možná rovnou do náruče někoho výjimečného!
Zaregistrujte se nyní! Kdo ví? Možná váš osud právě čte tento popis…..
Divoké doplňky k vašemu běhu.


Živá trička


Divoký komín


Určená medaile
Vyberte si pro vás nejvhodnější běh.


Norbert Decyk / UCZESTNIK
Co tu się wydarzyło!!! Tylu wariatów na jednym metrze kwadratowym jeszcze nigdy nie spotkałem. Oczywiście pozytywnych. I te koncerty po biegach. Polecam gorąco każdemu.


Anna Kobiela / UCZESTNIK


Iza Sikora-Róg / UCZESTNIK
Dla mnie i dla mojej ekipy to był pierwszy raz zaznaczam od razu że nie ostatni. Było zimno, mokro, błotnie, po prostu zajebiście. Ale uśmiech z twarzy nie schodzi nam do dziś. Dzięki bardzo i aloha dziku do następnego roku.


Agnieszka Żabka / UCZESTNIK
Byłam pierwszy raz i nie ostatni super mega impreza a błoto i górale długo będą mi się śniły, pozdrawiam.


Aleksander Droś / UCZESTNIK
Najlepsza tego typu impreza! Trasa rewelacja, ciekawa, optymalny poziom trudności, no po prostu klasa. Oby tak dalej! I do zobaczenia!

















