Obawiasz się, że nie podołasz?
A może, że ta impreza i to miejsce nie jest dla Ciebie?
Oni też tak myśleli.
Rzeczywistość jak prawie zawsze okazała się inna.
Obejrzyj to krótkie wideo i sprawdź co mają do powiedzenia „świeżaczki”.
PAMIĘTAJ:
Po pierwsze są różnego rodzaju biegi więc możesz dopasować dystans do swoich możliwości.
Po drugie rzecz bardzo ważna.
U nas nie ma CIŚNIENIA NA WYNIK.
Nie rywalizujesz z innymi. Jeżeli już to tylko ze sobą.
Po trzecie Społeczność.
Nie będziesz sam na trasie.
Będą inni uczestnicy.
A prawdziwe Dziki sobie pomagają i się pilnują nawzajem.
No i te miejscówki i impreza
Niemiec płakał jak nie mógł przyjechać ?
Dlatego nie bądź jak Niemiec
Wbijaj do Nas

