Masz w sobie Hardego Dzika?


Terenowy bieg z przeszkodami na dystansie 10 km (25+ przeszkód)!

10km | +25 przeszkód

Poznaj Hardego Dzika

Gorący temat!

Hardy Dzik to od samego początku istnienia Hunt Run'a był najpopularniejszym kierunkiem każdego Dzika. Jego 10 kilometrowy charakter sprawia, że uczestnik może poczuć idealny balans między zmęczeniem, a frajdą z pokonywania trasy. Polecisz stadem?

Dla kogo jest Hardy Dzik? Hardy Dzik stworzony jest przede wszystkim dla osób, które trenują i chcą się sprawdzić na bardziej wymagającym dystansie. Polecamy go też dla osób, które chcą poczuć klimat biegu w pełnej okazałości i nie boją się mocno zmęczyć.

Zastanawiasz się dlaczego warto wystartować w Hardym Dziku?
  • Zmierzysz się ze wszystkimi mistrzowskimi przeszkodami technicznymi i wymagającą trasą z dodatkowymi przeszkodami naturalnymi co stanowić będzie niesamowite wyzwanie,
  • Skompletujesz niepowtarzalny medal składający się z czterech części tworzący niepowtarzalne trofeum
  • Dowiesz się co tak naprawdę potrafisz i przekonasz się, że Twoje mięśnie istnieją,
  • Sprawdzisz czym jest super atmosfera, rewelacyjna organizacja, mega pozytywni ludzie na trasie z którymi pokonasz przeszkody - to uzależnia!
  • Każda impreza Hunt Run jest na najwyższym poziomie, a klimat mega. Tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć biorąc udział w biegu z przeszkodami, imprezie muzycznej każdego wieczoru i nocując na polu namiotowym

Warto zmierzyć się z Hardym bo:

WAŻNE:Hard Dzik organizowany nie jest organizowany w każdej lokalizacji

Uczestnicząc większej liczbie wydarzeń, zdobywasz więc szansę na wygranie prestiżowego tytułu Prze-Dzika! (o tym za chwilę...)

Wspólny medal - przebiegnij 4 różne dystanse i zrób trofeum

Zastanawiasz się nad startem w kilku dystansach? Nie przegap jedynej szansy na skompletowanie super trofeum, z którego będziesz dumny/a na lata!

1 niepowtarzalne trofeum / 4 ekstremalne dystanse / 4 wyjątkowe medale

Trofeum dla dorosłych!
  • Zostań prawdziwym Prze-Dzikiem Wystartuj w Mocarnym Dziku, Nocnym Dziku, Hardym Dziku i Dobrym Dziku i połącz 4 medale w 1!
  • Zdobądź tytuł Prze Dzika - dołącz do "Hunt Run Hall of Fame".
  • Wystartujcie drużyną lub rodziną na różnych dystansach zdobywając wspólną nagrodę, która będzie dowodem Twojej zajebistości.
  • Ciesz się swoim trofeum na swojej półce lub opraw je w ramkę i powieś na ścianie.

WAŻNE: Jeżeli masz apetyt na duże zwycięstwa, to pamiętaj, że by zdobyć tytuł Prze-Dzika musisz wystartować w biegu Mocarny Dzik na 18 km (a ten odbywa się tylko w Kotelnicy Białczańskiej!)

Twój dedykowany pakiet startowy

 
 
 
 

Co myślą o Hunt Run’ie jego uczestnicy?