Dystans Mocarny Dzik

Masz w sobie Mocarnego Dzika?

Sprawdź na ile Cię stać! Terenowy bieg z przeszkodami na dystansie 18 km

18km | +40 przeszkód

Poznaj Mocarnego Dzika

W tym roku czeka Cię coś naprawdę...mocnego ;). Przed Tobą staje wyzwanie Mocarnego Dzika, czyli 18 kilometrowego biegu najeżonego 40 przeszkodami sztucznymi i terenowymi. Podejmiesz rękawicę?
Dla kogo jest Mocarny Dzik? Mocarny Dzik został stworzony z myślą o Dzikach, które lubią testować swoje ciało do granic i dla tych, którzy po prostu lubią mocno się zmęczyć. Właśnie na 18 kilometrowej trasie Mocarnego Dzika będą mieli okazję poczuć czym jest prawdziwy ostry zajazd oraz poczuć jedyną w swoim rodzaju radość na mecie. Jesteś Mocarnym Dzikiem? Dystans dostępny tylko na wydarzeniu HUNT RUN KOTELNICA

Zastanawiasz się dlaczego warto wystartować w Mocarnym Dziku?
  • Zmierzysz się ze wszystkimi mistrzowskimi przeszkodami technicznymi i wymagającą trasą z dodatkowymi przeszkodami naturalnymi co stanowić będzie niesamowite wyzwanie,
  • Skompletujesz niepowtarzalny medal składający się z czterech części tworzący niepowtarzalne trofeum
  • Dowiesz się co tak naprawdę potrafisz i przekonasz się, że Twoje mięśnie istnieją,
  • Sprawdzisz czym jest super atmosfera, rewelacyjna organizacja, mega pozytywni ludzie na trasie z którymi pokonasz przeszkody - to uzależnia!
  • Każda impreza Hunt Run jest na najwyższym poziomie, a klimat mega. Tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć biorąc udział w biegu z przeszkodami, imprezie muzycznej każdego wieczoru i nocując na polu namiotowym

Pokonaj najtrudniejszy dystans!

WAŻNE:Mocarny Dzik organizowany jest tylko w jednej lokalizacji - w Białce Tatrzańskiej), a inne w innych

Uczestnicząc większej liczbie wydarzeń, zdobywasz więc szansę na wygranie prestiżowego tytułu Prze-Dzika! (o tym za chwilę...)

Wspólny medal - przebiegnij 4 różne dystanse i zrób trofeum

Zastanawiasz się nad startem w kilku dystansach? Nie przegap jedynej szansy na skompletowanie super trofeum, z którego będziesz dumny/a na lata!

1 niepowtarzalne trofeum / 4 ekstremalne dystanse / 4 wyjątkowe medale

Trofeum dla dorosłych!
  • Zostań prawdziwym Prze-Dzikiem Wystartuj w Mocarnym Dziku, Nocnym Dziku, Hardym Dziku i Dobrym Dziku i połącz 4 medale w 1!
  • Zdobądź tytuł Prze Dzika - dołącz do "Hunt Run Hall of Fame".
  • Wystartujcie drużyną lub rodziną na różnych dystansach zdobywając wspólną nagrodę, która będzie dowodem Twojej zajebistości.
  • Ciesz się swoim trofeum na swojej półce lub opraw je w ramkę i powieś na ścianie.

WAŻNE: Jeżeli masz apetyt na duże zwycięstwa, to pamiętaj, że by zdobyć tytuł Prze-Dzika musisz wystartować w biegu Mocarny Dzik na 18 km (a ten odbywa się tylko w Kotelnicy Białczańskiej!)

Twój dedykowany pakiet startowy

 
 
 
 

Co myślą o Hunt Run’ie jego uczestnicy?