NINJA RUN BY HUNT RUN & OSPRO Warszawa


Walcz o tytuł najzwinniejszego NINJADZIKA w Polsce

[Tor przeszkód] [10 przeszkód] [100m]
#tylkoprzeszkody

Masz w sobie NINJADZIKA?

Kliknij w przycisk poniżej i zapisz się na NINJA RUN by Hunt Run&OSPRO
1700

zł w puli nagród

924

Ninja Dzików

4

Tory

10

Hardocorowych Przeszkód

Czym jest NINJA RUN i dlaczego musisz na nim być?

NINJA RUN by Hunt Run&OSPRO to 2-dniowe wydarzenie, na którym będziesz miał/a okazję polatać na kozackich przeszkodach stworzonych, aby sprawdzić Twoją siłę, wytrzymałość i charakter - odważysz się?
 • Zmierzysz się z mistrzowskimi przeszkodami od naszego partnera OSPRO, których nie zobaczysz nigdzie indziej - tor dla prawdziwych twardzieli jak i amatorów,
 • Dowiesz się co tak naprawdę potrafisz i przekonasz się, że Twoje mięśnie istnieją - wyciągniemy z Ciebie siódme poty
 • Sprawdzisz czym jest super atmosfera, rewelacyjna organizacja, mega pozytywni ludzie na trasie z którymi pokonasz przeszkody - to uzależnia!
 • Sprawdź się na tle innych zawodników z całej Polski - walcz o tytuł najzwinniejszego Dzika
 • Baw się dobrze i dołącz do niesamowitej społeczności - NINJA RUN to przede wszystkim fun i okazja do spędzenia weekendu w świetny sposób
 

3 wyjątkowe formuły dla każdego:

Tor dostępny w ramach wydarzeń

 
NINJA RUN Adult
Wiek: 18+

Co Cię czeka podczas NINJA RUN by HUNT RUN&OSPRO:

 • Tor NINJA RUN dla dorosłych - dla profesjonalnych zawodników, którzy chcą się zmierzyć z innymi i walczyć o tytuł najzwinniejszego Dzika jak i amatorów, którzy chcą spróbować tej niesamowitej zabawy i sprawdzić swoją formę
 • Tor NINJA RUN dla młodzieży - którą chciałby sprawdzić swoją sprawność ma szansę zmierzyć się na torze dla dorosłych w oddzielnej klasyfikacji
 • Tor NINJA RUN dla dzieci - najmłodsze dziczki nie muszą się o nic martwić, ponieważ specjalnie dla nich również stawiamy tor, który dostarczy im frajdy i zmotywuje je do sportu - ale jazda!
 • Wieczorna impreza integracyjna - Hunt Run ma to do siebie, że to nie tylko bieg dlatego dla specjalnie dla uczestników, drużyn, partnerów i każdej osoby, która lubi się dobrze bawić przygotowaliśmy niedzielne afterparty
 • Atrakcje i dobre jedzenie - Przygotowaliśmy atrakcję dla uczestników i osób towarzyszących. Mało tego lokalizacja jest świetnie wyposażona w atrakcje atrakcji i lokale gastronomiczne - na pewno zjesz dobrze i nie będziesz się u nas nudzić! :)
Jak to działa?
 • Przez całą sobotę i aż do niedzieli o 14:00 są starty OPEN - 4 osoby startują razem na równoległych torach i rywalizują w pojedynku o zwycięstwo i najlepszy czas - możesz rywalizować ze swoim znajomym, wystarczy, że oboje zaznaczycie to w formularzu zapisów!
 • Każda z osób ma w pakiecie 2 starty - starty następują w ramach fali startowej, która trwa 1:30h. Pierwsze starty odbywają się przez 45min, a drugie tyle leci seria poprawkowa.
 • W niedzielę zostaną rozegrane eliminacje do finału, do których zakwalifikuje się 50 mężczyzn i 50 kobiet i finały w ramach klasyfikacji dorosłych, młodzieży i dzieci - po 8 kobiet i mężczyzn.
Aż 4 klasyfikacje i super nagrody, a wśród nich...
...nagrody PIENIĘŻNE I RZECZOWE dla najlepszych zawodników!
Tak jest! Wsłuchujemy się w opinię naszych zawodników i za ich namową podczas tej edycji postanowiliśmy nagrodzić 3 najlepszych kobiet i 3 najlepszych mężczyzn nagrodami pieniężnymi! W puli mamy póki co 1700zł.
Klasyfikacje i nagrody:
 • Men&Women Adult - 1 miejsce - 500 zł, 2 miejsce - 250 zł, 3 miejsce - 100zł + nagrody rzeczowe
 • Men&Women Junior - nagrody rzeczowe
 • Men&Women Kids - 10 - 13 lat - nagrody rzeczowe
 • Men&Women Kids - 6 - 9 lat - nagrody rzeczowe

Co jeszcze otrzymasz w tej cenie?

Dla kogo jest NINJARUN by Hunt Run&OSPRO

Dla zupełnych amatorów
Którzy chcą spróbować sprawdzić czy dadzą radę i mają w sobie Ninje
Biegacze OCR
Którzy chcą się sprawdzic i polatać na przeszkodach #Tylkoprzeszkody
Teame biegowe/OCR
Rywalizuj z innymi drużynami i swoimim rówieśnikami - sprawdź kto jest sprawniejszy
Dla prawdziwych PRO'sów?
Którzy chcą się mierzyć z najlepszymi zawodnikami w Polsce

Myślisz, że NINJA RUN
jest dla Ciebie?

W takim układzie zapisz się i na własnej skórze zobacz co to znaczy zmierzyć się z najbardziej hardoro'wym torem tworzonym z pasją by OSPRO. Wycisk, rywalizacja do samego końca i zabawa - gwarantowane!

Co myślą o Hunt Run’ie jego uczestnicy?