Ako vznikol nápad na Hunt Run?
Myšlienka Hunt Run sa zrodila z lásky k športu, behu, aktivite a túžbe robiť veci netradične a neobvykle.
Čo je Hunt Run?
Hunt Run je stav mysle. Je spoločným menovateľom ľudí, ktorí sa radi zabávajú, stretávajú a integrujú. Čas, ktorý sprevádza smiech, dobré slovo, podpora a veľa lásky. Je to komunita diviakov tvoriacich bláznivú svorku plnú pozitívnej energie.
Je to miesto, kde sa zameriavame na slobodu, bratstvo, priateľstvo a rodinu.
Pre koho je Hunt Run určený?
Radi privítame tých, ktorí hľadajú dobrú spoločnosť nielen počas našich podujatí, ale aj po nich, na dlhší čas. Pozývame skupiny známych, priateľov, kolegov z práce, rodiny s deťmi, páry aj jednotlivcov. Na svoje si prídu tak tí, ktorí sú denne aktívni, bežci, ako aj tí, ktorým aktivita chýba a s behom ešte len začínajú.




Vedeli ste, že na prvé podujatie prišlo až… 43 ľudí? Odvtedy dostávam veľa otázok typu “Ako to, že sme to nevzdali?”. Vždy odpovedám, že prečo by sme to robili? Veď prišlo 43 ľudí ?
Vyplatilo sa vytrvať, pretože na druhom podujatí už bolo desaťkrát viac ľudí. Každopádne, každý rok sa rozrastáme.
Na 3. ročníku sa mi splnil sen.
Prišlo 1 200 ľudí. Keď si spomeniem na tú chvíľu, chveje ma hrôza. Oplatí sa pre takéto chvíle žiť?
O dva roky neskôr došlo k ďalšiemu prelomu. Prišlo 2 800 ľudí. WOW. Prelomový však nebol len počet účastníkov.
Vtedy sme zorganizovali naše prvé teambuildingové podujatie. Prišlo naň 1 000 ľudí.
Hoci v tej chvíli ešte nikto nepočul o diviakoch. To sa zmenilo o rok neskôr. Vtedy sa objavil slávny slogan ” Aloha Wild” a začala sa rozrastať naša komunita, ktorá sa neustále rozrastá.
Kto vie, možno sa k nej pridáte aj vy?
Pamätám si, že len do Kotelnice prišlo 3500 bežcov. A to sme s obcou urobili poriadnu párty. Bolo to husté!
O rok neskôr sme sa rozhodli pokračovať v tomto tempe. Opäť rekord v Kotelnici, mega tučná párty. Prvýkrát sme na vašu žiadosť pozvali kapelu Nočný Kochanek. Chalani to roztočili.
Mnoho diviakov to môže potvrdiť a dodnes si na to spomína.


Záver podujatia patril fímu o diviakoch, na ktorú nám svoj hlas prepožičala Krystyna Czubówna.
Pripojte sa k našej komunite Dzik
A uvidíte, že to stojí za to
Čo nás doteraz naučila história?
Vždy sa oplatí robiť všetko na 100 % a nenechať sa odradiť. Na prvé podujatie prišlo 43 ľudí.
Nebojte sa stať diviakom. Robte veci, ktoré by ste normálne nerobili. Zvyčajne si len myslíme, že to nedokážeme alebo že to nie je pre nás. Neskôr zistíme, ako veľmi sme sa mýlili.
A čo je najdôležitejšie: práve začíname!


Keď k nám prídete, v pondelok si radšej vezmite voľno, pretože sa nebudete chcieť vrátiť. Začíname v piatok a končíme v nedeľu. Preteky, podujatia, atrakcie. Každý si tu nájde niečo pre seba.
Chcete prísť na melanž? Žiadny problém. Chcete sa otestovať? Postaráme sa o to. Hľadáte super miesto na víkend, aby ste sa nenudili? Príďte do
Najčastejšou odpoveďou na otázku “Čo sa vám na našom podujatí najviac páčilo” je ÚŽASNÁ ATMOSFÉRA.
Je to med na našich srdciach. To je to, čo sme chceli najviac. Vytvoriť miesto, kde sa každý môže cítiť sám sebou. Bez akýchkoľvek zákrut. Bez agresie. Bez cieľov, KPI alebo rozprávania o práci.
Miesto, kde zanecháte všetky svoje aktuálne myšlienky ďaleko. Miesto, kde stretnete úžasných a zaujímavých ľudí. Miesto, kde prekonávate svoje slabosti. Miesto, na ktoré do konca života nezabudnete.
Len buďte opatrní. Je to návykové. Aby to nebolo tak, že som vás nevaroval.
Vitajte vo svete Hunt Run


Norbert Decyk / UCZESTNIK
Co tu się wydarzyło!!! Tylu wariatów na jednym metrze kwadratowym jeszcze nigdy nie spotkałem. Oczywiście pozytywnych. I te koncerty po biegach. Polecam gorąco każdemu.


Anna Kobiela / UCZESTNIK


Iza Sikora-Róg / UCZESTNIK
Dla mnie i dla mojej ekipy to był pierwszy raz zaznaczam od razu że nie ostatni. Było zimno, mokro, błotnie, po prostu zajebiście. Ale uśmiech z twarzy nie schodzi nam do dziś. Dzięki bardzo i aloha dziku do następnego roku.


Agnieszka Żabka / UCZESTNIK
Byłam pierwszy raz i nie ostatni super mega impreza a błoto i górale długo będą mi się śniły, pozdrawiam.


Aleksander Droś / UCZESTNIK
Najlepsza tego typu impreza! Trasa rewelacja, ciekawa, optymalny poziom trudności, no po prostu klasa. Oby tak dalej! I do zobaczenia!












