FAQ

Zapisy

Czy są jakieś ograniczenia biegowe na poszczególne biegi?

Tak:

 • Aby wystartować w Mocarnym Dziku trzeba mieć ukończone 18 lat,
 • Aby wystartować w Hardym Dziku trzeba mieć ukończone 16 lat,
 • Aby wystartować w Dobrym Dziku trzeba mieć ukończone 16 lat,
 • Aby wystartować w Małym Dziku trzeba mieć ukończone 13 lat,
 • Aby wystartować w Family Dziku trzeba mieć ukończone 5 lat, wtedy jednak na biegu wymagana jest obecność osoby dorosłej,
 • Aby wystartować w Nocnym Dziku trzeba mieć ukończone 16 lat,
 • Aby wystartować w Dziczku trzeba mieć ukończone 3 lata.

Chcę biec ze znajomymi. Jak mogę to zrobić?

Najprościej będzię ustalić wspólnie ze znajomymi godzinę biegu w oparciu o wolne miejsca w falach. Na stronie rejestracji znajduje się rozwijane menu o nazwie :”Fala Startowa” wraz z ilością wolnych miejsc na daną falę startową. Wszystkie widniejące tam opcje są dostępne dla nowych uczestników. Wybierzcie pasujący Wam termin i już! W razie jednak gdyby okazało się, że pomimo wyboru godziny startu nie jesteście razem, prosimy o kontakt mailowo.

Ile kosztuje bieg z przeszkodami?

Aktualną cenę znajdziesz na dedykowanej stronie wydarzenia.

Szczegółowe cenniki znajdują się na stronie konkretnego biegu w opisie na dole strony.

Jakie dystanse mam do wyboru?

To wszystko zależy od wydarzenia 🙂 Najwięcej biegów znajdziesz na Kotelnicy

Jak zapisać się na bieg?

Aby zapisać się na bieg należy wybrać interesujące Cię wydarzenie i bieg.

Następnie wypełniasz formularz zapisowy i przechodzisz do płatności. I już!

Tak, to takie proste 😉

Jak sprawdzić ilość wolnych miejsc?

Podczas rejestracji przy wyborze fali startowej przy każdej z nich podany jest licznik wolnych miejsc, dzięki któremu w szybki i wygodny sposób jesteś w stanie zweryfikować ile jeszcze pozostało wolnych miejsc. Na każdą falę startową przewidzianych jest 100 miejsc.

Śpiesz się z zapisami, bo miejsc wbrew pozorom nie jest wiele, a miejsca w najlepszych falach potrafią rozejść się w ciągu tygodnia!

Co jest w pakiecie startowym?

W ramach pakietu startowego na bieg otrzymujesz:

 • Medal na mecie – inny na każdy dystans
 • Jeden z gadżetów do wyboru – komin lub koszulka premium w dwóch wzorach, chusta lub opaska
 • Depozyt z workiem na rzeczy na czas biegu
 • Elektroniczny pomiar czasu – Mocarny Dzik, Hardy Dzik, Dobry Dzik,
 • Folia NRC na mecie
 • Dostęp do pryszniców i sanitariatów po biegu
 • Wejście na piątkową imprezę integracyjną B4 Aloha Party
 • Dla biegaczy darmowe wejście na Aloha MUZIK
 • Profesjonalna opieka medyczna przez cały okres trwania festiwalu
 • Dostęp do wszystkich atrakcji dodatkowych (Piana Party, ślizgawka itp.) w strefie festiwalowej przez cały okres trwania festiwalu
 • Punkty odżywcze na trasie
 • Punkty nawadniające na trasie

Gdzie odbywają się biegi?

W jednym zdaniu…W całej Polsce 😉

A tak serio, w tym roku przygotowaliśmy dla Was wydarzenia:

 • na Kotelnicy Białczańskiej (10 min od Zakopanego)
 • w Kozienicach
 • Gorący Potok
 • Skaryszew

Do kiedy można się zapisać?

Szczegółowe informacje na temat terminów zapisów można znaleźć wchodząc w poszczególne zakładkę wydarzenia.

Zazwyczaj zapisy zamykane są na 2 tygodnie przed startem wydarzenia.

Czy mogę zapisać inne osoby na swoim koncie?

Tak, w systemie możliwe jest dopisywanie innych zawodników na jednym koncie!

Czy mogę edytować swoje dane po zapisie?

Tak, wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w systemie, a następnie klikasz w przycisk “Ustawienia -> konto”, a następnie przy klikasz w żółty przycisk edycji przy odpowiednim biegu.

Czy mogę sprzedać/kupić pakiet startowy od kogoś innego?

Pewnie, to co musisz zrobić napisać do nas maila na biuro@huntrun.pl i dać nam znać czyj pakiet i na kogo przyjmujemy.

Dane:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Rok urodzenia
 • Email
 • Tel
 • Gadżet (i jeżeli ma być koszulka to jaki rozmiar)
 • Nazwa drużyny

Są dwa haczyki. Przy przepisaniu się obowiązuje opłata manipulacyjna (30 zł). Do tego czas na zmiany tak, aby można było zmienić gadżet możliwy jest do 2 tygodni przed wydarzeniem.

Nie wiem kiedy biegnę - jak to sprawdzić

Wbijasz na swoje konto i w sekcji “moje produkty” wybierasz odpowiedni bieg i sprawdzasz swoją falę startową. Jeżeli jesteś już na wydarzeniu to zawsze możesz to sprawdzić na liście startowej lub wpadnij podpytać w biurze zawodów. Każdy z obsługi chętnie Ci pomoże i jeszcze przy okazji przybije piątkę 🙂

Faktura za bieg - jak ją otrzymać

Aby otrzymać fakturę za bieg napisz do nas na biuro@huntrun.pl 😉

Wydarzenia

Jak przygotować się do biegu z przeszkodami?

 1. Określ swój cel i zastanów się dlaczego chcesz to zrobić
  Motywacja do treningów, test własnej formy, a może rozrywka lub integracja ze znajomymi? Pomyśl przez chwilę i zdecyduj, co chcesz osiągnąć, do czego dążysz Dobierz właściwy poziom trudności. Biegi przeszkodowe oferują różne długości tras i poziomy zaawansowania przeszkód. Na Hunt Run, do wyboru masz 3 dystanse: Dobry Dzik 6 km i 15 przeszkód – wybierz go jeśli nie trenujesz, ale chcesz spróbować swoich sił. Hardy Dzik 10 km i 30 przeszkód – jeśli jesteś sprawny fizycznie, ale nie trenujesz regularnie. Mocarny Dzik 12km i 50 przeszkód – gdy chcesz sprawdzić wszystkie przeszkody i zmotywować się do regularnych treningów.
 2. Podejmij wyzwanie i zapisz się
  To może wydawać się proste, ale zazwyczaj najtrudniejszą przeszkodą i powodem, dla którego nie startujesz jesteś Ty sam! Unikasz zapisania się. A planowanie swoich startów i sezonu to podstawa.
 3. Drużyna
  Jesteśmy stworzeni do startów w grupie. Warto zebrać swoją ekipę również z innych powodów – można razem sobie pomagać, w grupie zapisy są tańsze, jest z kim celebrować wspólne osiągnięcie, a po latach będziesz mieć z kim wspominać bezcenne wrażenia!
 4. Trening
  Mimo wszystko to prawdopodobnie najważniejszy element przygotowań. Przeszkody zaprojektowane są tak, byś mógł sprawdzić sprawność, wytrzymałość i siłę charakteru. Zadbaj o wszechstronny, zróżnicowany rozwój wszystkich części ciała: Wzmacniaj górne partie mięśni. Silne ramiona, klatka piersiowa i ręce są podstawą do pokonania wielu bardziej wymagających przeszkód (np. wspinaczka na linach). Wytrenowany brzuch oraz plecy przydadzą się szczególnie tam, gdzie będzie trzeba wykazać się zwinnością, podskokiem lub przeciskaniem się przez wąskie przejścia. Bieg, dzięki licznym przystankom, nie wymaga dużej wytrzymałości, ale warto przyzwyczaić nogi do podbiegów, zbiegów oraz równomiernego truchtu, który da Ci złapać oddech i siłę na kolejne przeszkody. W końcu to bieg! Ćwiczenia sprawnościowe i motoryczne są kluczowe. Pamiętaj, by dobrze się rozgrzewać i rozciągać, bo to wbrew pozorom bardzo ważny element. Zyskasz większą świadomość ciała i zabezpieczysz się przed kontuzjami.
 5. Przygotuj się sprzętowo
  Na biegu będziesz mieć kontakt z wodą i ziemią, co wcale nie będzie Ci przeszkadzać, jeśli się dobrze przygotujesz. Potrzebne Ci będą:

  • Koszulka + spodenki – najlepiej ze specjalnego, szybkoschnącego materiału (taką koszulkę otrzymasz np. w pakiecie startowym Hunt Run). Unikaj bawełny, bo nasiąknie wodą i będzie dodatkowym balastem.
  • Buty – lekkie, najlepiej z siatki, z szeroką podeszwą terenową.
  • Skarpetki – mogą być wysokie, ucisk lepiej odprowadzi krew z łydek i dodatkowo zabezpieczy przed otarciami.
  • Rękawice – ochronią ręce przed otarciami i odciskami.

Czy dam sobie radę?

Niektóre przeszkody pokonasz samodzielnie, inne natomiast we współpracy z Dzikami. Co roku będziesz zwiększać dystans – zobaczysz! Nawet, jeśli startujesz 1-2x, to wszystko pójdzie dobrze. Zobaczysz!

Chcę pobiec razem z rodziną. Czy dziecko poradzi sobie w biegu z przeszkodami? Czy to bezpieczne?

A więc chcecie biec razem? Po pierwsze, super sprawa – dla takich ludzi właśnie jest to wydarzenie. Natomiast czy Twoje dziecko sobie poradzi? Hmmm…Powiem tak, nasze trasy rodzinne i dla dzieci przygotowywane są w taki sposób, aby każdy uczestnik odczuwał maksymalną radość z trasy, mógł się zmierzyć ze swoimi słabościami, ale pamiętamy o tym, że to jest przede wszystkim zabawa i liczy się bezpieczeństwo. Dlatego stawiamy raczej na ilość ciekawych przeszkód sprawiających frajdę niż na elementy “sprawdzające Twoje słabości”.

Pamiętaj, że jako rodzic opiekun jesteś zawsze mile widziany, aby pomóc swojej małemu Dziczkowi, pokazać, że jesteś tu dla niego. Razem na pewno dacię radę!

Czy muszę umieć pływać?

Nie, podczas tegorocznej edycji na trasie nie będzie wody sięgającej powyżej pasa, a w razie czego możesz wykonać rundkę karnych burpee omijając przeszkodę. Pamiętaj zabawa i bezpieczeństwo przede wszystkim, ale czasem warto przemóc się i pokonać swoje słabości 😉

Jak odebrać pakiet startowy?

Jedyne co musisz zrobić to:

 1. Pojawić się na wydarzeniu
 2. Przygotować dowód osobisty
 3. Wbić do biura zawodów

I już

Jak dojechać na event?

Wskazówki dojazdu znajdziesz na dedykowanej stronie wydarzenia w sekcji “Dojazd”.

Nie wiem kiedy biegnę - jak to sprawdzić

Wbijasz na swoje konto i w sekcji “moje produkty” wybierasz odpowiedni bieg i sprawdzasz swoją falę startową. Jeżeli jesteś już na wydarzeniu to zawsze możesz to sprawdzić na liście startowej lub wpadnij podpytać w biurze zawodów. Każdy z obsługi chętnie Ci pomoże i jeszcze przy okazji przybije piątkę 🙂

Co jeżeli nie pokonam przeszkody

Dobre pytanie! Cóż do wyboru masz 2 opcje: mówisz sobie “nie ma bata’ i ciśniesz przeszkodę jeszcze raz albo…masz karniaka i śmigasz 10 padnij-powstań. Po wykonaniu zadania lecisz dalej. Nie ma zmiłuj!