Co Cie czeka na Hunt Run 2022? – full wypas wraca!

Hunt Run wraca na salony ze zwiększoną siłą!

Nasza kultowa już impreza, która w poprzednich latach miała charakter festiwalu sportowo -muzycznego wraca na salony. Tym razem wracamy z pełnej krasie i z pełnym wachlarzem atrakcji. Będzie full oprawa muzyczna i wraca pełne szaleństwo z polami namiotowymi. Rejestracja do udziału w imprezie ruszy 10-go stycznia 2022 o 12:00 w południe na oficjalnej stronie Hunt Run.

Kiedy się widzimy?

✅ Termy Gorący Potok 02.04.2022

✅ Kozienice 03.06 – 05.06.2022

✅ Kotelnica Białczańska 05.08 – 07.08.2022

Jak będzie wyglądał Hunt Run w 2022?

Gorący Potok. Napiszę wprost. Huczne otwarcie sezonu i zamknięcie zimy w ciepłych Termach Gorący Potok już 2 kwietnia! Dla startujących w biegu wejście na Termy Gorący Potok za free albo za delikatną opłatą – wraz z ilością sprzedanych pakietów cena rośnie. Wieczorem na termach z kolei impreza w basenach i zabawa do samego zamknięcia! Warto wystartować i grzać dupę od razu po biegu w ciepłych wodach, saunach i regenerować siły na wieczorną potańcówkę! Normalnie koszt wejście na cały dzień to 89zł,a u nas to dla pierwszych 200 osób free, a dla kolejnych 15zł lub 30zł. Będzie to impreza jakiej jeszcze nie było u nas! Przeszkody, tańce i piwko w ciepłych basenach – oł jeaa! Przeszkody w wodzie na sam koniec 😀 żebyście mokrzy nie biegali na samym początku. Samo miejsce jest mega urokliwe i przebalowaliśmy tam z ekipą wieczór śledzikowy więc przetestowane od A do Zet! Na pewno na imprezie wystąpi nas wspaniały Biba więc szykujcie formę! Sam format nie do pobicia więc koniecznie się pojawcie. Jeśli przyjedziecie w piątek lub sobotę razem zdobywamy szczyty górskie więc macie dodatkową motywację do działania!

Dystanse podczas biegu w Termach Gorący Potok:

 1. Hardy Dzik – trasa 10 km, 25 przeszkód 
 2. Dobry Dzik – trasa 6 km, 20 przeszkód
 3. Dziczek – trasa 1 km, 10 przeszkód

Kozienice. Z kolei sezon letni otworzymy imprezą nad Jeziorem Kozienickim w połączeniu z Dniem Puszczy Kozienickiej. Do Kozienic wjedzie więcej nowych dystansów i co najważniejsze pojawi się bieg nocny! Tutaj też uświadczycie kilku artystów grubszego kalibru! – trwają negocjacje, więcej info w późniejszym terminie :-). Jak wiecie Ośrodek KCSiR to świetne miejsce do wypoczynku i rekreacji. Jestem pewien, że w tym roku pogoda dopisze w czerwcu i cały ośrodek zostanie wypełniony w stu procentach. W ubiegłym roku aura nie dopisała, ale część z Was pokazała że Dzik nie boi się niczego, nawet chłodnej kukurydzy. 😉

Dystanse podczas biegu w Kozienicach:

 1. Hardy Dzik – trasa 10 km, 25 przeszkód 
 2. Dobry Dzik – trasa 6 km, 20 przeszkód
 3. Nocny Dzik – trasa 6 km, 25 przeszkód
 4. Mały Dzik – trasa 4 km, 15 przeszkód 
 5. Family Dzik – trasa 4 km, 15 przeszkód 
 6. Dziczek – trasa 1 km, 10 przeszkód

W Białce Tatrzańskiej widzimy się 5-8 sierpnia 2022! W Białce planujemy pełne spektrum biegów. Wraca dystans Mocarnego z przeszkodami. W tym roku będzie już bez trail’ówek. Na Kotelnicy Białczańskiej zagra na pewno Łydka Grubasa i dwóch innych wykonawców – kim są dowiecie się niebawem.

Dystanse podczas biegu na Kotelnicy Białczańskiej:

 1. Mocarny Dzik – trasa 18 km, 40 przeszkód 
 2. Hardy Dzik – trasa 10 km, 25 przeszkód 
 3. Nocny Dzik – trasa 6 km, 25 przeszkód 
 4. Dobry Dzik – trasa 6 km, 20 przeszkód
 5. Mały Dzik – trasa 4 km, 15 przeszkód 
 6. Family Dzik – trasa 4 km, 15 przeszkód 
 7. Dziczek – trasa 1 km, 10 przeszkód

Przygotowanie Dzika!

W tym roku możecie liczyć na masę wskazówek odnośnie przygotowań i budowania formy ode mnie. Jak wiecie pomagam wstawać z kanapy, ale też ustanawiać nowe życiówki w bieganiu i triathlonie. Będę cisnął dalej webinary odnośnie tematyki sportowej z których dostaniecie dużo motywacji i wiedzy. Spotkania będą miały charakter dydaktyczny ze wskazówkami i zaleceniami. Warto zatem śledzić nasze profile, gdyż bezpłatnie oferować będziemy przystępną i praktyczną wiedzę, która na pewno przyda się każdemu. 

To będzie rok Huntruna. Pierwsze 10lecie! Damy radę! Nie mogę się już doczekać kiedy znowu się spotkamy!

Zapraszam do zapisów 10 stycznia o godz. 12:00 na oficjalnej stronie Hunt Run ruszy rejestracja online. Pakiety startowe w gorącym tygodniu zapisów są w atrakcyjnych cenach.

Pisał dla Was Adam Sułowski – Organizator Hunt Run oraz poszukiwacz przygód. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *