Dzikie medale i Trofeum PRZEDZIKA 2022!

? Aloha Dziki!

? 10lecie Hunt Run, czyli dzikie medale i Trofeum PRZEDZIKA! – opowieść o medalach czytajcie w stylu Pani Krystyny Cz.

? W tym roku medale będą miały czytelną formę. Są nowoczesne, proste, nieprzesadzone i mają sportowe zacięcie. Każdy Dzik znajdzie na nich charakterystyczne dla Huntrun elementy – formę dzika, kolorystykę i hasło.

? Barwy nawiązują do kolorów, które są dla każdego Hunt Runowicza znane i lubiane. W formie medalu pojawiają się tropikalne liście, które są elementem komunikacji i uzupełniają hasło „Aloha Dziku!”.

✅ Motyw florystyczny przełamuje powagę i patetyzm złotego medalu, nadając całości przyjemnego odbioru. Podkreśla ducha sportowej rywalizacji nawiązując do laurowychwieńców, które są symbolem chwały, triumfu i wygranej.

? Po połączeniu tworzą koło, które nawiązuje do klasycznego kształtu medali olimpijskich. Dodatkowo koło i okrąg w mitologiach są uznawane za doskonałą formę.

♣️ Trzyczęściowy set medali kierowany jest także do dzieci i rodzin, dlatego swobodna, nieregularna i nieoficjalna forma liści będzie dobrze korespondować z młodszymi uczestnikami.

?‍♂️ Zestaw medali 3 – i 4 – składowych mają podobny motyw, układ i kolorystykę, by zachować spójność, ale jednocześnie różnią się rodzajem liści, by odróżnić rodzaje biegów.

? Z dziką przyjemnością dla każdego uczestnika!

Ekipa Huntrun ?

2 Komentarze

 • Przemek

  14 stycznia 2022 @ 17:59

  DZIK jaki jest każdy widzi.

  • Adam Sułowski

   14 stycznia 2022 @ 20:23

   Dziki! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *