Hunt Run Trail – jaki jest motyw przewodni tej formuły?

Chcesz zaznać ciszy i przygód w pięknych okolicznościach przyrody? Spróbuj Hunt Run Trailu, a będziesz mieć tego pod dostatkiem.

Zamysł tej formuły jest taki żeby wprowadzić w tym roku więcej osób na dłuższy dystans. Jak się domyślasz musimy mieć pewne limity na biegi w formule przeszkodowej. Dodatkowo przez wszystkie lata organizacji Hunt Run na Kotelnicy Dziki do nas pisały w bardzo dużej liczbie, że sama natura sprawia już radość i przyjemność – “taki survival pisaliście”. Uczestnicy z zeszłych lat z kolei mówili, że te przeszkody to już czasem bez sensu i na dobicie. Sporo było głosów, że niektóre przeszkody za trudne i bez sensu. Ciężko to wypośrodkować więc korzystając z dynamiki dzisiejszego świata, doszliśmy zatem do wniosku, że zrobimy coś nowego dla Was. Tutaj przeszkód sztucznych zatem nie będzie, ale sama trasa dostarczy dużo wrażeń. Będziesz jak prawdziwy Dzik z Natury przemierzający prawdziwą survivalową trasę. Mamy tutaj góry i to już jest mega utrudnienie. Nudno na trailu jak sam wiesz nie jest więc warto spróbować pójść na dłuższy dystans i skosztować tej nowej formuły. 🙂

Cóż tu dużo mówić, świat się zmienił w zeszłym roku w dwa tygodnie diametralnie to Hunt Run też może lekko się dostosować do obecnych warunków i zapotrzebowania. Myślę, że nawet musi, a jak są ku temu głosy to trzeba robić :-).

Kiedy i gdzie te traile?

  • Kotelnica
  • Niedziela, 15 sierpnia

Więcej histori i samej zajawki na temat traila:

Zachęcając do poddania się naturze, obalamy wymówki mieszczuchów i wyciągamy Cię w teren. W terenie możesz zaznać ciszy, spokoju albo doświadczyć ekstremalnych przeżyć.

Trail czyni z biegania zabawę pełną niespodzianek. Nie odbieraj sobie tej przyjemności z czystej obawy przed nieznanym!

Po zejściu z płaskiego asfaltowego szlaku czeka na Ciebie przygoda w trójwymiarze. Zawsze możesz trzymać się wybetonowanych ulic i wytartych ścieżek, ale nie odmawiaj sobie uczucia wolności, jakie daje skok w bok – eksploracja naturalnych, dzikich terenów.

Większość tras w terenie nadaje się do biegania dużo bardziej od wielu miejskich ścieżek. Jednak pewne umiejętności na pewno sprawią, że będziesz mieć więcej radości z biegania poza asfaltem i dodadzą pewności w poruszaniu się po bezdrożach.

Acha, nie myl trailu z alpinizmem! Czekan i stuptuty nie należą do podstawowego wyposażenia biegacza w terenie :).

Na początek wystarczy, że masz buty i ubranie do tradycyjnego biegania. Kiedy teren będzie mocno wymagający lub napotkasz na ostry podbieg, możesz przejść do żywego marszu. Trail odświeży Twój biegowy zapał, pobudzi ciało i umysł.

Oto, co musisz wiedzieć, jeśli wybierzesz ten bieg:

  • To trasa, która przebiega szlakiem wędrownym,
  • Czeka Cię chrzęszczący pod stopami szuter,
  • Powita Cię prawdziwy zielony tunel, jaki tworzą gęste korony grabów
  • Za wysiłek jest nagroda – piękne widoki, odpoczynek od zgiełku miasta, odstresowanie, dotlenienie i lepsza kondycja. Nogi odpoczywają od asfaltu, płyt chodnikowych i znienawidzonych kocich łbów.
  • Trudności terenu i zachwycające krajobrazy sprawią, że przyjemnie biegnie się przed siebie.
  • Paleta wrażeń, jakich dostarczy Ci ta niedługa przecież przebieżka, jest szeroka i angażująca wszystkie zmysły.

Z dzikimi pozdrowieniami zapraszam na trasy Hunt Run Trail

Dzik Adam Sułowski – poszukiwacz przygód i organizator Hunt Run

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.