Hunt Run 2021 – co nas czeka i jak to będzie wyglądać?

Hunt Run wraca na salony i to ze zdwojoną siłą!

Nasza kultowa już impreza, która w poprzednich latach miała charakter festiwalu sportowo -muzycznego wraca na salony. Imprezy będą miały na tą chwilę charakter sportowo rekreacyjny. Jak będzie wyglądała oprawa muzyczna i całe szaleństwo z polami namiotowymi okaże się w kolejnych miesiącach. Rejestracja do udziału w imprezie ruszy 18-go kwietnia 2021 o 12:00 w południe na oficjalnej stronie Hunt Run. Tutaj jednak należy nadmienić, że Ośrodek w Kozienicach dysponuje ogromna bazą domków i całego zaplecza pod namioty więc mamy tutaj 100% gotowość!

Kiedy się widzimy?

14-15 sierpnia 2021 roku na Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej

18 – 19 września 2021 roku w Kozienicach

Jak będzie wyglądał Hunt Run w 2021?

W Białce Tatrzańskiej widzimy się 14-15 sierpnia 2021! W Białce planujemy pełne spektrum biegów, ale będą one ściśnięte w dwa dni. O przyczynach tego chyba nie trzeba za dużo pisać. Będzie zatem bardzo intensywnie. Wprowadziliśmy też na Waszą prośbę nową forumułę Trail w Białce. Dużo osób pisało do nas żeby zrobić coś prostszego i żeby nacieszyć oczy zielenią, a przyjdzie czas na bieg z utrudnieniami. Będą to nietypowe biegi górskie i odbędą się tylko w niedzielę na dystansie 21km i 44km. Przy okazji najpierw zaadaptujecie sobie dystans najpierw biegowo, a później będzie można to zrobić w rozwiniętej formule przeszkodowej w kolejnych latach. Zatem dziękujemy za sugestie i dla nas to na plus, bo będzie mniej kolejek przy przeszkodach – trzeba chuchać na pewne rzeczy. 😉 Przeszkodowce na dystansach Mocarnego i Ultra jeszcze na pewno jednak się pojawią. Zatem jeden dzień będzie full przeszkodowy a jeden trailowy. Tutaj więcej o formule trail.

Dystanse podczas biegu na Kotelnicy Białczańskiej:

 1. Ultra Dzik – trasa 44 km, bez przeszkód wersja trail
 2. Mocarny Dzik – trasa 21 km, bez przeszkód wersja trail 
 3. Hardy Dzik – trasa 10 km, 25 przeszkód 
 4. Ranny Dzik – trasa 6 km, 25 przeszkód 
 5. Dobry Dzik – trasa 6 km, 20 przeszkód
 6. Mały Dzik – trasa 4 km, 15 przeszkód 
 7. Family Dzik – trasa 4 km, 15 przeszkód 
 8. Dziczek – trasa 1 km, 10 przeszkód

Zamkniemy z kolei sezon wakacyjny imprezą nad Jeziorem Kozienickim z następującymi dystansami: 6-cio kilometrowym Dobrym Dzikiem, 10-cio kilometrowym Hardym Dzikiem, Family Dzikiem 4km i Dziczkiem dla dzieci . Ośrodek KCSiR to świetne miejsce do wypoczynku i rekreacji. Mam nadzieję, że pole namiotowe zostanie wypełnione w stu procentach – w kolejnych miesiącach zobaczymy co uda się zrobić. W ubiegłych latach nocowało nawet 1500 osób na naszych polach – chciałbym to powtórzyć. Jak będzie z akcentami muzycznymi podczas całego weekendu zobaczymy w dalszej części sezonu.

Dystanse podczas biegu w Kozienicach:

 1. Dobry Dzik – trasa 6 km, 20 przeszkód
 2. Mały Dzik – trasa 4 km, 15 przeszkód 
 3. Family Dzik – trasa 4 km, 15 przeszkód 
 4. Dziczek – trasa 1 km, 10 przeszkód

Potrzebujesz pomocy i nie wiesz które dystanse i gdzie pobiec? Skorzystaj z harmonogramu i sprawdź limity miejsc tutaj.

Cóż mogę powiedzieć odnośnie imprez w Radomiu i Kielcach – bo 100% należy się do tego odnieść i Wam też podziękować!

Napiszę wprost. Imprezy w Kielcach nie udało nam się dopiąć. Do ostatniej chwili walczyliśmy o zastępczą miejscówkę żebyście nie czuli się poszkodowani. Liczymy, że w 2022 uda się wrócić w ten rejon więc proszę o cierpliwość i zaufanie. Miejsce w którym miały się odbyć zawody zrezygnowało w przeddzień podpisania umowy – dla nas to też była katastrofa. Vouchery zostają ważne do 2022. Zapraszam też do Kozienic lub Białki, tutaj możecie wykorzystać swoje vouchery i jestem pewien że będziecie się świetnie bawić. Zróbcie proszę też ruch w naszym kierunku i bądźcie wyrozumiali (nie mieliśmy łatwego roku i duża batalia przed nami). Jeśli chodzi o Hunt Run Radom to zapraszamy z kolei do Kozienic. Kozienice znajdują się niecałe 20km od Radomia więc liczę też na Waszą dużą przychyloność. Co więcej w Kozienicach jest więcej możliwośći startu na przeróżnych dystansach, a samo miejsce jest mega urokliwe.

Co z voucherami jeśli nie podjąłeś żadnego ruchu w 2020 roku?

Jeśli nie podjąłeś żadnego działania to zgłoś się do nas na priv na facebooku. Tam wygenerujemy Ci voucher z którego będziesz mógł skorzystać. Proszę jednak o wyrozumiałość, bo bardzo dużo osób prosi o pomoc w tym względzie i robimy co możemy żeby nadążyć z tym procesem. Jeśli chodzi o zapisy to zapisz się na wybrany przez siebie bieg, a voucher wprowadzisz później jak już go od nas dostaniesz.

Przygotowanie Dzika!

W tym roku możecie liczyć na masę wskazówek odnośnie przygotowań i budowania formy ode mnie. Jak wiecie od stycznia uruchomiłem swoją działalność edukacyjną i trenerską. Dwa razy w tygodniu zorganizuje webinary odnośnie tematyki sportowej. Spotkania będą miały charakter dydaktyczny ze wskazówkami i zaleceniami. Warto zatem śledzić nasze profile, gdyż bezpłatnie oferować będziemy przystępną i praktyczną wiedzę, która na pewno przyda się każdemu. 

Na koniec dziękuję za zaufanie z poprzednich lat i zapraszam ponownie na spotkanie Dzików. Słuchajcie damy radę! Jestem już sam zmęczony siedzeniem w domu i ciągłą monotonią. Marzy mi się czasem wyjść na kawę i normalnie uścisnąć dłoń drugiemu człowiekowi. Długo myśleliśmy jak to robić czy robić i stwierdziliśmy że jak my nie podejmujemy rękawicy to nie możemy się niczego lepszego spodziewać od świata. Nasze decyzje kształtują rzeczywistość i jak ona wygląda. Zrobimy wszystko na miarę możliwości i bezpiecznie, a Was zapraszam do udziału. Nie jest to wszystko idealne i takie jak było, ale świat się zmienił więc żaglami trzeba sterować w odpowiedni sposób.

Zapraszamy do zapisów 18 kwietnia o godz. 12:00 na oficjalnej stronie Hunt Run ruszy rejestracja online. Pakiety startowe w gorącym tygodniu zapisów są w atrakcyjnych cenach.

Adam Sułowski – Organizator Hunt Run oraz poszukiwacz przygód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.