Hunt Run Harmo – Poradnik z harmonogramem i limitami miejsc w poszczególnych biegach!

Jak wiesz nie jest łatwo i lekko organizować dziś wydarzenia. Liczymy jednak, że za parę miesięcy zdecydowanie to się zmieni i będzie można polecieć 100%. Niestety na tą chwilę musimy puścić zapisy w wersji nieco uszczuplonej. Zapraszamy do udziału i dziękujemy za liczne poparcie i chęć wzięcia udziału 🙂 – to dla nas bardzo ważne. Tutaj sprawdź wpis o tym jak będą wyglądały imprezy w 2021r.

Jak to będzie wyglądało na Kotelnicy?

Jak widzisz przeszkodówkę mamy 14.08. Bieg na 10km – Hardy Dzik łącznie przyjmie 1000 osób, a w przypadku Dobrego Dzika będzie to 800 osób. Wieczorem o 21:00 po zgaśnieciu słońca startuje nocny na 400 osób. Do tego dochodzą formuły: Family, Mały Dzik i Dziczek na łączną liczbę 400 osób. Tego dnia będziemy mieć pełne zaplecze sanitarne na przeszkody. Kolejnego Dnia mamy już tylko Trail i Dziczka. Tak spokojnie zrobimy wydarzenie na Kotelnicy.

Jak to będzie wyglądało w Kozienicach?

Jeśli chodzi o Kozienice to mamy tutaj tylko przeszkodówkę. Rozbija się ona nam na dwa dni po 1000 osób każdy dystansie. Fale po 100 osób. Dodatkowo mamy formułę Family i Dziczek w której startuje w każdej fali po 50 osób.

Wybierajcie mądrze i dowoli. Zróbcie dowolną liczbę startów i rozłóżcie mądrze siły. Powodzenia w treningach i widzimy się na starcie!

Dzik Adam Sułowski – poszukiwacz przygód i organizator Hunt Run

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *